Kamper Benimar Sport 363 - wynajem
Kamper Benimar Sport 363 - wynajem
Volkswagen Passat - wynajem
rezerwacja
do zadań specjalnych
ford
ranger
Slide 1 - copy
do zadań specjalnych
ford
ranger
Slide 1 - copy
komfortowe wakacje
BENIMAR
SPORT 363
Slide 1 - copy
legendarna niezawodność
VW
PASSAT
previous arrow
next arrow
logo_claim.jpg
logo_claim.jpg
Kamper
KAMPERY
OSOBOWE - 2
TERENOWE
Minibusy
MINIBUSY
OSOBOWE - 1
OSOBOWE
Dostawcze
DOSTAWCZE
Wynajem samochodów i przewóz osób

O wynajmie samochodów i przewozie osób wiemy dosłownie wszystko. Dlatego nasze usługi dopasowujemy w ten sposób, żeby każdy Klient otrzymał dokładnie to czego potrzebuje. Zdajemy sobie sprawę, że inne potrzeby mają państwo młodzi szukający transportu dla gości weselnych, inne paczka przyjaciół, którzy chcą wynająć busa na krótki wyjazd narciarski, a inne firma szukająca niezawodnego transportu dla swoich pracowników, czy transferu z lotniska dla kadry kierowniczej.

Ostateczna cena wynajmu samochodu może zależeć od wielu czynników. Najważniejszym jest zwykle marka i wielkość pojazdu. Wynajmujący może też wskazać konkretne miejsce, w którym chce odebrać samochód, zamiast zrobić to w naszej siedzibie. Są też sytuacje, kiedy na koniec wynajmu samochodu, jest on odbierany przez naszego pracownika w lokalizacji, która jest najdogodniejsza dla Klienta. Na cenę wynajmu wpływa też wyposażenie dodatkowe, w które zaopatrzony jest samochód.

Choć Probus ma swoją siedzibę w Żędowicach, to nie ograniczamy naszej działalności do gminy Zawadzkie. Naszym naturalnym terenem działania jest woj. Opolskie, a najczęściej wynajmujemy samochody dla Klientów z Opola, Strzelec Opolskich, Lublińca, Ozimka czy Tarnowskich Gór. Drugim ważnym obszarem, z którego pochodzą zlecenia wynajmu samochodów jest Śląsk. Najczęściej dostarczamy auta dla Klientów z Katowic, Gliwic, Zabrza, Chorzowa i Rudy Śląskiej. Dość często wynajmujący nasze samochody pochodzą też z Częstochowy i terenu Zagłębia - Dąbrowy Górniczej i Sosnowca.
Podkreślamy, że wynajmujemy samochody dla Klientów na terenie całej Polski. Możemy dostarczyć i odebrać auto z dowolnego miejsca w kraju.

Przewóz osób to zupełnie inna część naszej działalności. Kluczową cechą, która odróżnia go od wynajmu, jest udział w przewozie naszego kierowcy. Nawet jeżeli zlecenie dotyczy zwykłego samochodu osobowego, istnieje możliwość wynajęcia go wraz z kierowcą, który jest do dyspozycji wynajmującego. Firmy najczęściej szukają naszych usług w następujących sytuacjach:

  • transport podczas wycieczki pracowniczej,

  • przewóz na targi branżowe,

  • transfery na lotniska,

  • przewozy konferencyjne,

  • obsługa imprez firmowych.

Instytucje takie jak szkoły czy urzędy również korzystają z naszych usług. Organizujemy dla nich najczęściej transport dla grup na wycieczki szkolne. Równie często zajmujemy się obsługą przejazdów okazjonalnych związanych z organizacją obchodów święta miasta lub wycieczek dla pracowników. Szkoły niezwykle chętnie korzystają z usług transportowych wynajmując busa lub autobus na przejazd grupy do teatru albo filharmonii.

Oczywiście jesteśmy również gotowi pomóc osobom prywatnym, bez względu na to, jak rozbudowane są ich potrzeby. To właśnie Klienci indywidualni mają najszersze spektrum potrzeb transportowych. Organizujemy dla nich najczęściej przewóz na ślub czy wesele, wyjazdy na przysięgi, transport na koncerty lub imprezy sportowe. Najczęściej pomagamy naszym Klientom w transporcie osób podczas

  • przewozów na imprezy rodzinne,

  • wyjazdów na koncerty,

  • obsługi imprez okolicznościowych,

  • przewozów do ślubu i na wesela,

  • wyjazdów na mecze i inne imprezy sportowe.

W każdej sytuacji indywidualnie kalkulujemy cenę, dopasowując precyzyjnie usługę do potrzeb i budżetu Klienta. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia, które są niezbędne do prowadzenia działalności przewozowej. Samochody i busy są świetnie wyposażone, dzięki czemu gwarantują komfort podróży na każdej trasie. To właśnie dlatego tak wiele firm, instytucji i osób prywatnych wybiera Pro-Bus jako swojego partnera w organizacji przejazdu lub wynajmie pojazdu.

Transport osób to usługa, która z definicji dotyczy dużego obszaru. Nasz nowoczesny tabor i doświadczeni kierowcy, przewożą pasażerów po całej Europie. Najczęściej zapewniamy transport pracowników z Polski do Niemiec, Holandii, Belgii i Francji. Przewozimy również pasażerów na trasach w obrębie całej UE, np. z Rumunii do Niemiec. Prowadzimy transport osób dla firm z Opola, Strzelec Opolskich, Zawadzkiego, Ozimka i Lublińca. Klienci prywatni zlecają nam np. transport gości weselnych na terenie Śląska (Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom), choć najczęściej mamy Klientów z terenu woj. Opolskiego. Oczywiście nie zamykamy się tylko na ten rejon i jesteśmy zapewnić transport pasażerski na terenie całej Polski i Europy.