O FIRMIE

Probus jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm przewozowych w województwie opolskim. Historia naszej firmy rozpoczęła się w roku 2016. Nasze doświadczenia, wyniesione z różnych firm przewozowych, sięgają jednak ponad 25 lat.

Obecnie możemy się pochwalić flotą kilkudziesięciu samochodów (głównie busów), których średni wiek to 2,5 roku. Świadczymy usługi zarówno dla dużych partnerów biznesowych, jak i dla klientów indywidualnych. Udostępniamy nasze pojazdy w ramach wynajmu okazjonalnego oraz długoterminowego. Możliwy jest również wynajem samochodu z kierowcą.

Image

Choć Probus nie posiada obecnie regularnych oddziałów na terenie kraju, to nasza działalność nie ogranicza się do obszaru województwa czy nawet południowej Polski. Dzięki doświadczonemu personelowi jesteśmy w stanie rozwiązać wszelkie problemy logistyczne, bez względu na to, gdzie klient życzy sobie odebrać wynajmowany samochód lub zorganizować przewóz osób.

Również kierowcy, których zatrudniamy, to grupa prawdziwych profesjonalistów. Są zawsze gotowi do realizacji zlecenia z zachowaniem najwyższych standardów oraz przestrzegając wszystkich przepisów. Nasi klienci bardzo doceniają ich fachowość, rzetelność, a także punktualność, która w branży przewozu osób jest tak ważna.

Aktualnie prowadzimy operacje przewozowe na terenie całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem Polski, Niemiec oraz Rumunii. Organizujemy transfery na lotniska oraz obsługujemy przejazdy okazjonalne dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Wynajmujemy nasze samochody wszystkim, którzy szukają niezawodnego partnera w rozwiązywaniu problemów transportu osób. Oprócz tego, mamy w swojej ofercie także wynajem samochodów dostawczych.

Do każdego zlecenia podchodzimy z wielką uwagą, dlatego nasi kontrahenci zawsze do nas wracają. Mają bowiem pewność, że przejazd z Probusem będzie perfekcyjnie obsłużony i przeprowadzony zgodnie z przepisami. Wiedzą jednocześnie, że nasze elastyczne podejście, pozwala zrealizować nawet najtrudniejsze zadania, które są przed nami stawiane.